מחסניות

מחסניות לאקדח אוויר אירסופט

כל אקדח אוויר איירסופט נזקק למחסנית, ובמידה ואתם בזירת משחק וזקוקים להגיב מהר, אין לכם זמן למלא מחסנית בכדורים; אתם זקוקים לכמה מחסניות מוכנות לשימוש אותן תוכלו להחליף באופן מיידי. בעוד אין ספק לגבי הצורך במחסניות לאקדח אוויר אירסופט, לא כולנו מבינים כיצד הן עובדות.

מחסניות לאקדח אוויר אירסופט מאפשרות לנו לירות ברצף; הן מכילות את מאגר הכדורים המוזנים אל תוך לוע האקדח באופן אוטומטי ומאפשר לנו לירות אותם בקלות ומהירות תוך כדי המשחק.

ישנם סוגים שונים של מחסניות לאקדח אוויר אירסופט בהתאם לדגמים השונים. אך המשותף לכל המחסניות הוא שהן כוללות קפיץ פנימי; כאשר אתם מטעינים את האקדח הקפיץ נלחץ וישנה מחיצה קטנה החוצצת בין האקדח למחסנית ושומרת את הכדורים בתוך המחסנית. תפקיד הקפיץ הוא לדחוף את הכדורים – כאשר הקפיץ משתחרר הוא דוחף את הכדורים אל תוך לוע הבליעה של האקדח וכך ניתן לירות אותם. מחסניות לאקדח אוויר אירסופט הן מה שמאפשר לירות באופן אוטומטי.

כאשר אתם רוכשים אקדח אוויר אתם מקבלים איתו מחסנית. אך מי שמעוניין להשתתף במשחקים ומעדיף לעשות זאת עם הציוד האישי שלו נזקק לכמה מחסניות לאקדח אוויר אירסופט. כך הוא יכול להחליף מחסניות במהירות ולהמשיך להשתתף במשחק. ללא מלאי של מחסניות טעונות, לאחר שהתרוקנה המחסנית יש למלא אותה מחדש, דבר אשר יכול לפגוע ביתרון שלכם במשחק.

מחסניות לאקדח אוויר אירסופט מתחלקות ל 3 קטגוריות : HIGH CAPACITY, MEDIUM CAPACITY, LOW CAPACITY. מחסניות HIGH CAPACITY הן מחסניות אשר יכולות לשאת כמות גדולה מאוד של כדורים לאקדח אוויר, ואילו קטגוריות ה LOW CAPACITY היא בעלת יכולת נשיאה של מספר קטן יחסית של כדורים. אם רכשתם מחסניות לאקדח אוויר אירסופט שהן בקטגוריית ה HIGH CAPACITY תוכלו ליהנות מקצב אש מעולה ללא הפרעות וללא צורך בהתעסקות אינסופית בהחלפת מחסניות.

בדרך כלל כאשר רוכשים אקדח אוויר מקבלים איתו מחסנית בסיסית, אך אם תרצו לשדרג למחסנית בעלת קיבולת גדולה יותר תוכלו להתייעץ בנקודת המכירה ולרכוש מחסנית בעלת קיבולת גבוהה המתאימה לאקדח האוויר שיש לכם.

tactical-sport.co.il©